ČO OČI NEVIDIA, TO SRDCE NEBOLÍ, VAŠI ZÁKAZNÍCI VÁS VŠAK VIDIA

Obal rozhodne predáva a preto tvoríme značky, ktoré majú príbeh. Netvoríme však len prvotriedne brandy. Rozsah našich grafických služieb je širokospektrálny. Vy nám poviete, čo potrebujete vytvoriť a my to vytvoríme. Nový dizajn manuál, nové logo, rebranding, plagáty, billboardy? Žiadny problém. Náš grafik horí nedočkavosťou nad ďalšou novou výzvou.

AKO TO U NÁS FUNGUJE?

1. Vyberiete si nás za partnera

Po tom, čo ste si nás vybrali nasleduje stretnutie a prezentácia našich schopností.

1. Vyberiete si nás za partnera
2. Niečo nám o vás poviete

Odprezentujete nám vašu firmu, vaše výhody oproti konkurencii, váš hlavný cieľ a vašu predstavu.

2. Niečo nám o vás poviete
3. Vypracujeme návrh

Pripravíme vám grafický návrh, v ktorom sa pokúsime pretaviť vaše i naše nápady a myšlienky na papier resp. na obrazovku.

Spoločne si návrh prezrieme, zapracujeme vaše pripomienky a zmeny a na konci doladíme všetky detaily. Hotovú grafiku si spoločne s vami odsúhlasíme.

3. Vypracujeme návrh
4. Hotový návrh

My a najmä vy sa tešíte z nového dizajn manuálu, loga či čohokoľvek iného, čo naši šikovní grafici vytvorili.

4. Hotový návrh
Loading

SENDING

Váš dotazník bol úspešne odoslaný. Ďakujeme :)

REFRESH

Máte záujem o naše služby? Vyplňte prosím krátky formulár.

Čím viac informácií nám poskytnete, tým lepšie spoznáme váš marketingový zámer aj vašu firmu.

A sme v cieli, ďakujeme za vyplnenie. Čoskoro vás budeme kontaktovať. Celý tím WISE digital sa teší na spoluprácu.

V zmysle § 11 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov odoslaním formuláru súhlasím so spracúvaním, správou a uchovaním mojich osobných údajov poskytnutých a uvedených v kontaktnom formulári na tejto stránke digital.wise.sk spoločnosti WISE consulting s.r.o. Viac informácií.
  • Osobné údaje
  • Informácie o vašej firme
  • Spolupráca

V zmysle § 11 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so spracúvaním, správou a uchovaním mojich osobných údajov poskytnutých a uvedených v kontaktnom formulári na stránke https://digital.wise.sk spoločnosti WISE consulting s.r.o., so sídlom Sabinovská 1903/8, 821 02 Bratislava, IČO: 50771281, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č.: 118011/B (ďalej len ako „WISE consulting s.r.o.“), alebo prostredníctvom stránky https://digital.wise.sk v rámci počítačovej siete internet.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a na základe vlastného rozhodnutia. Poskytnuté osobné údaje môžu byť spracúvané výlučne pre účely ponúkania služieb WISE consulting s.r.o., pre interné účely spoločnosti WISE consulting s.r.o. a na štatistické účely. Osobné údaje dotknutej osoby môžu byť sprístupnené tretej osobe, a to za účelom plnenia uzatvorených zmluvných alebo iných dokumentov.

Súhlas je daný na dobu využívania a poskytovania služieb spoločnosti WISE consulting s.r.o., pričom udelený súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. V zmysle § 62 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v znení neskorších predpisov dotknutá osoba poskytnutím emailového kontaktu súhlasí s využívaním jej elektronického kontaktu na účely priameho marketingu týkajúceho sa poskytovaných služieb spoločnosti WISE consulting s.r.o. a jej klientov. Dotknutá osoba je oprávnená tento súhlas kedykoľvek odvolať zaslaním svojho nesúhlasu so zasielaním marketingových informácií na adresu office@wise.sk